İhtiyaçlarınıza Yönelik Modern İmkanlar
Güven ve Konfor bir arada.

Hayat Kız Öğrenci Yurdu

Hayat Kız Öğrenci Yurdu güven ve huzuru sağlayan yapısı, teknolojik olanakları ve sosyal yaşamı destekleyen alanlarıyla öğrencilerin barınma ihtiyacını karşılamada ve yaşam kalitesini artırmasında önemli bir hizmet sağlamaktadır. Toplu ulaşım araçlarına, hastanelere, alışveriş merkezlerine yakın konumuyla yaşam konforunu artıran Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerin kendini evinde gibi hissetmesini sağlamayı; yükseköğretim sürecini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Modern ve İlkeli

Bir Hizmet Anlayışı

Merkezi Konum

Kolay Ulaşım

Konfor ve Güven bir arada.

Yılların verdiği bilgi ve birikimle beraber siz değerli öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verme konusunda iddialıyız.

0 +

Farklı İmkan

0 +

Mutlu Öğrenci

0 %

Güvenilirlik

HAYAT KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Bazı İmkanlar

7585
1
Ulaşımı Kolay, Merkezi Noktalara Yakın

Avcılar Üniversite Mahallesinde (Cihangir metrobüs ve otobüs durağına 2 dakika yürüme mesafesi) bulunmaktadır. Hastane, alışveriş merkezi, semt pazarı, market ve kültür sanat alanlarının tamamına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

7588
3
Sosyal Yaşamı Destekleyen Alanlar

Kişisel alanların yanı sıra ortak alanlar da bulunmaktadır. Spor salonu, çalışma odası, yemekhane ve kantin-kafeterya gibi fiziki alanlar sosyal yaşamı desteklemekte, kişisel gelişime katkı sağlamaktadır.

7587
2
Bireysel İhtiyaçlara Göre Kurgulanan Odalar

Tüm odalarda kişisel çalışma masaları, kilitli elbise dolabı ve keson yer almaktadır. Böylece tek kişilik odalarımızda kalmayan öğrencilerimize kişisel çalışma alanları hazırlanmıştır.

7589
4
7/24 Erişilebilir Yurt Yönetimi

Yurt yaşamı konusunda deneyimli ve çözüm odaklı profesyonel bir yönetim kadrosuna sahip olan Kız Öğrenci Yurdunda ortaya çıkabilecek tüm ihtiyaçlara çözüm getirilmektedir. Öğrenciler çözüm gerektiren tüm konular için haftanın her günü ve her saati yurt yönetimine erişebilmektedir.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Öğrenciler Neler Diyor?

Yurdumuzda konaklayan öğrencilerimizi gözünden Begonya Kız Öğrenci Yurdu.

 • avatar

  Ev konforunda, aile sıcaklığında, içiniz rahat bir şekilde evlatlarınızı emanet edebileceğiniz çalışanlara sahip olan bir yurttur. Toplu taşımaya ve üniversitelere olan konumu çok yakındır ve tercih edilme nedenlerindendir.

  Leyla Aydoğan

  Öğrenci
 • avatar

  Okulumun ilk senesi hayat kız yurtlarında kaldım, gayet konforlu,rahat bir ortamı olduğu için önümdeki senelerde de bu yurtta kalmayı düşünüyorum. Bir öğrencinin ihtiyacı olan her şeyin olduğunu düşünüyorum. Yurt ihtiyacı olan herkesin bakması gereken ilk yurt bence.

  Şüheda Soyçek

  Öğrenci
 • avatar

  Metrobüs durağına ve Pelican AVM’ye çok yakın, yeni ve temiz bir yurt. Ayrıca yönetimi ve personelleri de güleryüzlü ve ilgili. Kısacası tavsiye edilesi güzel bir yurt.

  Yasemin Akgül

  Öğrenci
 • avatar

  Üniversitemde ilk yılım yabancılık çekerim diye düşündüm ama aile ortamından farksız olduğu için hiçbir şekilde yabancılık çekmedim. Konforlu ,rahat, güvenlikli,huzur bulduğunuz bi yer ve öğrenciler için bütün imkanlar var .herkese tavsiye ederim.

  Ayşenur Baş

  Öğrenci
İletişim Bilgileri

Öğrenci dostu tecrübeli ekibimiz sizlere yardımcı olmak için hazır. Hemen bize ulaşın.

Type what you are searching for: